На 1 септември,  около 17.00 часа, на пътя разклон „Черна" – с. Средногорци служители на РУП – Мадан спрели за проверка лек атомобил „Опел Вектра", собственост и  управляван от А. К. /27-годишен/ от с. Средногорци. В автомобила са пътували и трима мъже от гр. Мадан: В. Д. /28-годишен/, криминално проявен, К. Х. /25-годишен/, също познат на полицията и С. Б. /26-годишен/. При извършената полицейска проверка у С. Б. е намерена суха тревна маса с тегло 1.5 грама, която при извършения полеви наркотест реагирала на марихуана. Полицейските служители установили още, че водачът А. К. управлява автомобила след употреба на упойващи вещества, като направеният тест с техническо средство отчел наличие на тетрахидроканабинол (основното психоактивно вещество в канабиса).

Четиримата са задържани за срок от 24 часа в РУП – Мадан, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР. Образувани са досъдебни производства.

Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I