Пред нас са светлите празнични дни на Коледа и Нова година. Чакаме ги с нетърпение, с упование и надежда . На децата, които пеят чудесно пожелавам да намерят много подаръци под елхата, а на всички вас спорна и благодатна нова година, да сме живи, здрави, сплотени и заедно да вървим напред, пожела градоначалникът на смолянчани. Той благодари на хората, които са украсили коледното дърво и обясни, че е отсечено от общинска гора в Пампорово. Светлините му ще греят всяка вечер до 31 декември, когато жителите на Смолян ще се съберат отново на площада, за да посрещнат заедно новата 2013 година.
Home
Unlabelled
Грейна 12-метровата коледна елха в Смолян
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I