Постановление за образуване на досъдебно производство срещу изпълнителния директор на МБАЛ-Девин е получено в Областната дирекция на МВР в Смолян, съобщиха от ведомството. То е във връзка със сключена през месец февруари 2010 година неизгодна сделка между болницата и акционерно дружество от Пловдив за извършване на ремонт на помещения за компютърен томограф и литотриптер. По първоначални данни са нарушени разпоредбите, уреждащи обществените поръчки, от което са произлезли вреди за около 50 000 лв. за МБАЛ–Девин.
Home
Unlabelled
Разследват шефа на МБАЛ-Девин за сделка от 2010 година
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)





Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I