В тежко състояние е 48-годишният мъж от Смолян, който се е самозапали в сряда. Това съобщи доц. д-р Иван Трайков, завеждащ клиника по изгаряния в Университетска болница в Пловдив, където е настанен пациентът. Мъжът е в безсъзнание. Направени са му облекчаващи разрези, за да може да диша, поясни д-р Трайков. Изгарянията му са дълбоки - около 85 %. Мъжът е бил интубиран и в момента е на апаратна вентилация. Ще остане в реанимация, каза д-р Трайков.
Home
Unlabelled
Клиниката по изгаряния: Тежко е състоянието на самозапалилия се мъж в Смолян
Абонамент за:
Коментари за публикацията (Atom)






Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I