Със собствени сили жителите на смолянското село Търън се мъчат да се справят с щетите, нанесени при последните проливни дъждове в региона. По пътя за махалите Еленска и Селище пораженията са най-много. Свлачище се е активизирало в Селище, нанасяйки големи щети. Трасето е разчистено, но пътят е в окаяно състояние, заяви кметът на Търън Явор Говедаров. В момента местни жители копаят канал, за да решат проблема с водоснабдяването. От Община Смолян пък са им отпуснали средства за закупуване на тръби.
24smolian.com

Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I