Кражба на ток бе установена в хотел в Пампорово, съобщиха от полицията. Неизвестно лице неправомерно е въздействало върху уред за техническо измерване на ел. енергия, с което е създало условие за непълно отчитане на потреблението на ел. енергията.
Сигналът е подаден от служител на КЕЦ – Смолян. По случая е образувано досъдебно производство.
Инструменти са били откраднати от дърводелски цех в Смолян. 44-годишен жител на областния град е подал сигнал до полицията.
Щетите са в процес на изясняване. По случая работят служители на РУП – Смолян.
24smolian.com
           


Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I