Какво „лекуват” 1,54 промила алкохол в организма,
естествено, ако те хванат зад волана? Просто е. Гарантират изчистване на
лошотията и поне за три години хрисим вид пред всякакъв вид власти. Лекуват и
стреса, породен от ситуацията по пътищата-не караш автомобил за пет месеца.
Това „лечебно” средство ще опита родопчанин, шофирал пиян
лека кола в Пампорово. Мъжът бил спрян за проверка в малките часове на
студентския празник-8 декември. Дрегерът отчел промилите, които го пратиха в
съда в Чепеларе. Районните магистрати дадоха условна присъда на водача в размер
на пет месеца „лишаване от свобода”. Тя ще бъде изпълнена обаче, ако мъжът
отново наруши закона в рамките на изпитателния му срок от три години. Шофьорската
му книжка пък бе отнета за 5 месеца.
24smolian.com
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I