Домашно насилие: Напи се, разби вратата и… легна да спи! Майката: Краката сами го водили...
ЕС иска война?! Путин и Тръмп говорят за внучета, а Ердоган смрази Макрон…
19 май – краят на Ахмед Доган! Без сараи, централа, без митинг, само един портрет
След 40 години: На вратата да почука отново началникът на рудника
От Родопите до Будапеща: Ласло Наги и животът му в картини!
24smolian.com/Общество
Правителство няма да има. И това е ясно дори на трите проскубани кокошки в селото на старицата Х. Последен опит ще бъде направен с най-малката партия в парламента. Защото лидерът й заяви 20 минути след 20 часа на 2-ри октомври, че е готов да танцува мазурка с всеки в сградата на „Силата“. Оттогава не спира да бълва цитати на JFK. Защо, това е въпрос на ментални способности.
Цирковете
обаче продължават. Най-важната мисия бе изпълнена. Ще пращаме официално оръжия
на Украйна. В момент, в който Западът започна да преосмисля позицията си на „халал
да са ви милиардите“. Украински ракети падат в Полша, а провокацията у нас се
приема „На нож и война срещу Русия“, сякаш шепата кресливци сами ще тръгнат за
фронта.
По-американци
от сина на Байдън, от Капитан Америка дори. Нормално, родителите им бяха
по-съветски от Хрушчов…
Целия текст четете в петъчното издание на
„Родопи voice“!
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I