24smolian.com/Общество

Нови цени на водоснабдителните и канализационни услуги ще има в Смолян, съобщиха от „ВиК“.

Решението е на Комисията за енергийно и водно регулиране, което влиза в сила от 1-ви януари 2025 година.

-Цена за услугата доставяне вода на потребителите – 2,600 лв./ куб. м.

-Цена за услугата отвеждане на отпадъчни води – 0,683 лв./ куб. м.

-Цена за услугата пречистване на отпадъчни води битови и приравнени към тях потребители – 1,475 лв./ куб. м.

Промишлени и други стопански потребители

-Степен на замърсяване 1 – 2,025 лв./ куб. м.

-Степен на замърсяване 2 – 2,427 лв./ куб. м.

-Степен на замърсяване 3 – 3,200 лв./ куб. м.

В цените не е включен ДДС.

 

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I