24smolian.com/Криминале

Двама са задържани за притежание на наркотици, съобщиха от полицията.

В Пампорово е проверен 19-годишен. В него са установени ампула с 27,60 грама течност и опаковки, съдържащи 57,89 грама суха растителна маса. Веществата дали положителна проба на канабис при извършен наркотест.

В Баните е задържан 35-годишен местен жител. У него е намерена електронна цигара, съдържаща 21,93 грама течност, реагирала на канабис при извършен наркотест.   

По случаите са образувани бързи производства.

 

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I