Нико Ников/24smolian.com/Коментари/Политика

Пепейци и дебейци имат някаква тежка обсесия от Пеевски. С него лягат, с него стават. Без името му не могат да спрегнат пет изречения.

Мирчев и сие само за него говорят, Киро и компания също.

Лена излиза на трибуната и започва да ги ниже. Все за Пеевски. Но това е потенциалът. Питат я в ефир за фалшификацията на документи, тя започва за Пепи Еврото.

И докато вървят дебати в парламента, Кики скача да се сражава с Байрам Байрам. Размахва пръст, заплашвал.

Нервите ги няма. Киро все повече сдава багажа, а усмирителните ризи май ще са належащи.

В същото време Петков не спира да говори за регулатори, върховенство на закона и прочие. Неща, които не е ясно дали ги разбира. Защото, до каквото се докоснаха – то бе просто майка плаче. Дори примерът с бягството от руски газ, който ни нахендри пак руски газ, но тройно-четворно по-скъп, от посредници; договорът с „Боташ“, който ни изсмуква милиони на ден; докарването пред фалит на „Булгаргаз“; дупката от 13 милиарда...

За другите небивалици да не говорим. Харвардската чета просто бе като ураган.

Но, да не забравяме кой пък ни я нахендри. Кирил Петков и Асен Василев бяха служебни министри на Радев. Президентът пък ги хвалеше като най-добрите (пу, да няма уроки). Вкара ги и официално във властта с благословията „Това са моите хора“. Малко по-късно ги нарече „шарлатани“. И плю зад гърба си. Бил подведен за тях.

И тук идва интересното – кой подведе президента за харвардската чета?! Той не довърши. Да не би да е някаква Галя, че скандалът е чутовен? Или пък Деси, или някой от съветниците – някак си по-малко нелепо ще звучи.

Каквато и да е истината, Радев постъпи като Пилат – изми си ръцете с „подведен бях“, а за нас остават те-с целия им блясък и великолепие.

От ден на ден, цялата тази чета доказва, че в главите на членовете има място единствено за… Пеевски.

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I