24smolian.com/Общество

„Няма да дам нито крачка назад, зад мен са Родопите! Беломорският проход ще отвори - с добро или с лошо, давам ви думата си!“, написа в профила си във Фейсбук Тодор Батков-младши.

„Българинът има нещо общо с лисицата: точно когато я мислиш за умряла, тя хукне. Много пъти това ни е спасявало, дано и този път да ни спаси от нашите и чуждите гробари, които са се хванали вече за лопатите.

Нацията ни сега е в безпътица, но не е безпътна“ - из интервю с Николай Хайтов от 1993 г. Цели 31 години по-късно, думите на великия Родопчанин все още са пророчески!

„Тъй като гръцкият път от Елидже до с. Демирджик (Димарио по гръцки) не е "довършен", гърците няма да пускат автомобили.

За магарета, мулета, коне и други живи транспортни средства ограничения няма - стига да са чипирани и с паспорт!“, посочи Батков, който яхна коня и пое по пътя.

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I