24smolian.com/Общество
Чупят коли по дупките на улиците, но…
Снимки във Фейсбук, пръдване до жената в леглото и „Ех, ма,
изпразних се по темата!“. Спокоен сън до другия ден.
Ремонт на улицата – „Айде бе, няма ли да свърши, не мо`ем да
минем!“.
Приключва: „Ех, бре, к`ви са тия тротоари, к`ъв тоя асфалт.
Аз, ако бях, как щях да го пипна, и за мен щеше да остане!“…
Повече четете в новия
брой на „Родопи voice“!
И още от темите във
вестник №1 в региона:
-Нашенецът за мазето,
комшийката, просветата
Ей, Би, Си и…, аре
е*и си, джибра да има!
-1000 евро и всеки
уикенд на море!
-На всеки 5 минути –
по един „състезател“ към „Маказа“
-„Дилърът“ има и
райски газ
Ученици поръчват
вейпове по телефона
-Бивш кмет няма да
влезе в съда?!
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I