Михаела Илиева/24smolian.com/Общество

Поройният дъжд в Златоград този следобед причини щети на къща, чийто покрив е бил оставен открит от бригада, наета за ремонт.

Семейството, което живее в имота, твърди, че въпреки предупрежденията за дъжд, работниците не са покрили конструкцията нито с найлон, нито с друго защитно средство. В резултат на това водата е проникнала в цялата къща – наводнени са голяма част от помещенията, мебелите и др.

Съседи и приятели се включили, за да помогнат в отводняването. На място е повикан и екип на пожарната, който е съдействал за бързото предотвратяване на проблема.

Семейството ще търси отговорност от фирмата, извършваща ремонта.


Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I