Делян Пеевски на влизане в парламента и опита за блокада на входовете от страна на ПП/ДБ:
„Виждате ли за какво става въпрос? Вчера на тези хора им свършиха мотивите. Най-лесно е днес и ние да правим това, защото хората ги мразят и искат да ги бият. Но ние сме друга партия. Аз ще правя държава с главно „Д“. Ще си търсиш нова работа, приключиха тези крадци. Ще има държава с главно „Д“, колеги“.
Към Асен Василев: „Какво искаш, Асене? Крадец, ограбил
Митниците, ограбил икономиката“.
Към подвикващия отстрани Кирил Петков: Тичай при парапета
при Лена, наркоман“.
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I