24smolian.com/Общество
Според Министерството на финансите, Общините, за които са налага „оздравяваане“, са тези с „висока административна тежест“. Тоест, с много бюрократщина. Тоест, с много чиновници.
Така например, в Рудозем на един чиновник се падат 151
жители, 100 са в Ивайловград, също толкова в Доспат, сочат данните.
Сиреч – един държавен служител трябва да отговаря за толкова
хора.
Всичко наред ли е?
„Искам държавна работа!“, реват по малките населени места.
Повече четете в новия
брой на „Родопи voice“!
И още от темите във
вестник №1 в региона:
-Еврогурбетът: Той е
на строежа, тя на пилона…
-Мечтата: Държавна
работа и съм богат!
-Скандал и пролята
кръв след:
Нямаш баня и
тоалетна, на баровец се правиш!
-Ад след ваксина!
Жена поиска 100 000
лева от „Астра Зенека“






Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I