24smolian.com/Коментари/Политика
Когато усещаш, че си заминаваш безвъзвратно…
Циркове в парламента.
Радостин Василев се сби с депутат от ДПС-Ново начало. Руди
от МЕЧ изритал в корема Гюнай Далоолу, а после му нанесъл и юмрук.
Мечове, кирки и лопати в парламента. Дори и набутан един „фараон“.
За които този парламент бе 15-те минути слава. Защото следващия
ще го гледат от екрана на телевизора.
Забележете и как рязко избуя и мъжеството на иначе кротко търкалящия
се по морския бряг Мирчев. Шамари, юмруци щял да раздава, хамали да праща. Още малко и мутри с бухалки. Бабаитът
на Оземпик.
Когато усетиш че си изчерпан, употребен, изтикан, какво
друго остава…
Очаквайте още циркове. Защото краят е близо.
Ако нещо трябва да се промени в Изборния кодекс, то това е прагът за достъп в парламента, че аман от недоразумения.






Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I