24smolian.com/Общество

Платената любов в Родопите също намери своето място във всеобщата ценова картина в региона, почти два месеца след влизането в Еврозоната.

„Жрици“ поставиха, меко казано, смайващи цените. Новият диапазон в офертите в търговията с плът е от 40 до 80 евро, съобщава в новия си брой печатното издание „Родопи voice“.

Предложения и коментари се вихрят в социални мрежи. Единственото, което не се променя, е грамотността на труженичките, болшинството от които идват от вътрешността на страната.

„Нещо ново, малко, тясно и опасно във града“, предлага млада дама срещу 40 евро за час.

Други колежки обаче са изобретили друг подход. Продават ласки за странно формирани ценоразписи като 66 евро (129 лева и 8 стотинки), 71 или пък 76 евро (148 лева и 64 стотинки).

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I