16 възрастни хора от Дома във Фатово бяха на риболов край Смолян в едно от най-красивите смолянски езера „Падалото", където има и комплекс за спортен риболов. Събитието се случи на Джулай морнинг. Обитателите на Дома успяха да уловят по една-две пъстърви, като стопанинът на комплекса безплатно им даде въдици и стръв. На тези пък, които нямаха опит, той помогна да закачат примамката и да метнат пръта в езерото. За уловената риба той е направил и отстъпка от цената, която иначе е 9 лв. на килограм прясна риба, обясни директорката на Дома Петя Пампорова.
Възрастните хора са останали много доволни и щастливи от екскурзията и риболова и са споделили , че това им се случва за първи път, каза още Пампорова. По време на излета е звучала и песента "Джулай морнинг".  
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I