Зарко Маринов е най-спряганото име за втори зам.-областен управител на Смолян. За позицията обаче все още се водят дебати при реформаторите. Той е предложен от ДСБ, като „костовистите" държат именно техен човек да влезе в Областната администрация. Силната позиция на Меглена Кунева в блока обаче може да наклони везните при избора към нейния човек Димитър Палагачев. Припомняме, че след НДСВ, Палагачев се вля в редиците на „България на гражданите", като стана лидер на регионалната структура. Превес към Палагачев може да вземе и административния му опит. Той заемаше поста областен управител по време на правителството на НДСВ.
Както вече писахме, новият губернатор на Смолян Недялко Славов ще встъпи официално в длъжност на 1 декември. Той ще получи символите на властта-ключа и печата на Областна администрация, от Димитър Кръстанов. Сигурен заместник на Славов е шефът на ансамбъл „Родопа" Адриан Петров.
24smolian.com
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

4 comments so far,Add yours

  1. И Палагачеф освен да порка за друго не става,излагация!

    ОтговорИзтриване
  2. какъв опит има зарко, освен по поръчка или срещу заплащане да плюе във вестничето си по определени личности-кметове, журналисти и др.

    ОтговорИзтриване
  3. Рестарт на държавата и всички знакови некадърници да си ходят!!!!!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I