Покривът на новостроящата се спортна зала в Мадан не издържа и рухна под тежестта на 80 см снежна покривка.

Снимките ни бяха предоставени от нашия читател Мюмюн Мехмедов

24smolian.com
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

9 comments so far,Add yours

  1. За мен лично това означава че някои не си е свършил довре работата. Защо ли? Защо на стара сграда непадат а на нова? Защо ли? Скъп проект но почна много рано да се руши...Защо?

    ОтговорИзтриване
  2. Защото част от парите отиват в нечии джобове.

    ОтговорИзтриване
  3. По -добре сега отколкото когато има хора под тези останки .Не съжалявайте за материални щети.Това в бъдеще можеше да има човешки жертви.

    ОтговорИзтриване
  4. Много си прав, 22.20 часа. Всичко може да се възстанови наново, само изгубеният човешки живот не може. Дано никога да няма жертви заради природни бедствия. Материалното се постига отново с труд.

    ОтговорИзтриване
  5. Aко се беше сетил да почисти покрива и ако конструктора и строителя разбираха от натоварвания ,тоест метър сняг.ТЕ ТРЯБВА ДА ПОЕМАТ ЗАГУБИТЕ А НЕ НИЕ

    ОтговорИзтриване
  6. Vsichki po verigata na tozi proekt triabva da plashtat, zashtoto te sa otkradnali pari i sa proektirali i izpalniavali s po-malkp, za da ima za tehnia dgob

    ОтговорИзтриване
  7. За мен цялата вина е на пректанта ,наблюдават се доста грешки в негово лице.Небеше предвидил асансьор а шахта да,не беше предвидил и отбелязал в скиците и осветлението на външната планировка около външното игрище.Така че мисля че той не е помислил изобщо за натоварване от такава степен.

    ОтговорИзтриване
  8. Важно е,че е помислено за друго- как парите за плувен басеин да се откраднат...

    ОтговорИзтриване
  9. Може ли такава голяма некадърност от проектанта?

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I