Партията на социалдемократите си „заплюха" настоящия кмет на Неделино Стоян Беширов за свой кандидат по време на местните избори. Регистрацията на ПП „Социалдемократическа партия" бе направена на 21 септември в Общинската избирателна комисия, съобщиха за 24smolian от ОИК.
Припомняме, че от Патриотичния фронт, БСП и АБВ обявиха, че ще подкрепят кандидатурата на Беширов по време на местния вот.
Партията на социалдемократите ще се представлява пред Общинската избирателна комисия от Здравко Георгиев Беширов.
Общо 6 са регистрираните кандидати за кметове на родопската община, заявиха от ОИК.
24smolian.com
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

8 comments so far,Add yours

  1. На тоя крадец минаха ли му хемороидите?

    ОтговорИзтриване
  2. predatel i izmamnik kak moje oste toya da nahalstva

    ОтговорИзтриване
  3. Джемале бре, оти ги излъга всичките?

    ОтговорИзтриване
  4. Тъй като чл. 103, ал. 1 от Изборния кодекс казва, че от датата на регистрацията регистрираните кандидати не могат да бъдат задържани или привличани като обвиняеми освен в случаите на заварено тежко престъпление, та затова толкова са се засилили да стават кметове. Особено това е важно за Беширов, Славейков и Бисера. Само дето Беширов не е прочел следващата алинея – че няма имунитет ако вече е бил задържан или привлечен като обвиняем преди датата на регистрация. Все пак възстановяването му не е махнало обвиненията от него, както и все още е под гаранция. А дали патриотите не са разбрали нещо, та са се „позабавили”?

    ОтговорИзтриване
  5. Нека тълкувателя на чл.103 от Изборния кодекс да разтълкува първо собственото си поведение, а правните квалификации да остави на професионално подготвените хора.

    ОтговорИзтриване
  6. Защо на Здравко Георгиев Беширов-представител на ПП"Социалдемократическа партия" издигнала Стоян Беширов за кандидат- кмет е зам.председател на ОИК Неделино? Защо?????

    ОтговорИзтриване
  7. Защо съпругата на същия Здравко Георгиев Беширов е зам.председател на ОИК Неделино? Защо?

    ОтговорИзтриване
  8. Върни парите на училищата които си задъръжал бе!
    НЕ ТЕ ЛИ Е СРАМ ОТ ДЕЦАТА И УЧИТЕЛИТЕ ДА ВЗИМАШ ЗА ДА СИ ПРАВИШ ПИАР КАМПАНИИ!!

    ОтговорИзтриване

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I