75-годишен мъж е настанен в болница с охлузно-контузни рани на главата и крака след като е бил блъснат от лек автомобил в Златоград. Инцидентът е станал около 12,40 часа в понеделник, съобщиха от полицията. Мъжът е пресичал пътното платно, когато е бил ударен от завиващ „Опел Корса", управляван от 82-годишен водач.
Местопроизшествието е посетено от служители на "Пътна полиция" при РУ-Златоград. Водачът е изпробван за употреба на алкохол и пробата е отрицателна.
Още две пътни произшествия са възникнали на територията на областта през първия работен ден на седмицата. Няма пострадали граждани, нанесени са само материални щети. Инцидентите са станали в Смолян и Чепеларе.
24smolian.com
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I