„Хилят се и се обичат“: Кирил Петков със зам.-шефа на Антикорупционната комисия - задкулисните договорки
Кметът на Смолян Николай Мелемов: Преди 65 години три селища се обединяват и започват да пишат своята обща история!
Един пол – напомпани и епилирани!
Захари Сираков: Нека заедно работим за доброто бъдеще на идните поколения тук, в обединения град Смолян!
15-20 лева за пиене по беседки след работа
24smolian.com/Регион
Ограничено ще бъде движението през село Смилян на 21 октомври за времето от 8,30 до 18 часа заради провеждането на „ХХI-ви празник на Смилянския фасул“, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“. Трафикът ще се пренасочи по ул. „Васил Димитров“ в селото.
Участъкът ще се охранява и контролира от служители на сектор
„Пътна полиция“.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да следват
стриктно поставената пътна сигнализация, да спазват дистанция и да не
предприемат рискови изпреварвания, застрашаващи безопасността на останалите
пътуващи.
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I