24smolian.com/Общество
Събират се средства за спешно лечение в Турция за Евтим Семерджиев от с. Барутин, като към момента ще са необходими около 35 000 лева, съобщиха от Община Доспат. Инициативата идва от кметството в доспатското село, съвместно с ръководството на джамията.
Парите се събират в специална каса в сградата на кметството
при секретарката или на банкова сметка:
IBAN:
BG80STSA93000028286081
Swift – STSABGSF
Бенефициент: Мариан
Евтимов Семерджиев
БАНКА ДСК
тел: 0893391797
IBAN: LT29 3250 0756
5676 6731
BIC / SWIFT код:
REVOLT21
Бенефициент: Evtim
Semerdzhiev
Адрес на бенефициент:
Улица Занаятчийска, 4830, Смолян, Барутин, BG
REVOLUT: 0899165685
Крайна дата: 26.02.24
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I