24smolian.com/Регион

Сигнал за пожар в отпадъци в цех за дървообработване е подаден вчера в Златоград, съобщиха от регионалния пресцентър на МВР.

Причината е неправилно ползване на отоплителни уреди. Унищожено имущество няма, спасена е сградата. Пожарът е ликвидиран в 13:40 часа от екип на РСПБЗН – Златоград.

От село Кремене е подаден сигнал за пожар в комин на къща. Унищожено имущество няма, спасена е сградата.

Share To:

24rodopiavtor

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I