Кметът Николай Мелемов е поканен в официалната бизнес делегация , която ще посети

Търговското изложение за отпадъци „Уейст Експо" 2012 в Лас Вегас, Невада, съобщиха от пресцентъра на Община Смолян. Международният форум ще се проведе от 30 април до 2 май.

„Уейст Експо" е най-голямото търговско изложение в Северна Америка за управление на твърди битови отпадъци, рециклиране на отпадъци, строителство на сметища и управление на медицински отпадъци с над 550 изложители и над 11 000 посетители от цял свят. Уейст Експо е предназначено за държавни, общински служители и фирми от всички браншове с интерес към технологии, оборудване и услуги за управление на отпадъци.

Участниците в делегацията са освободени от такса за участие. Посолството на САЩ ще организира срещи с изложителите. Групата ще бъде придружавана от представител на Търговското представителство към Посолството на САЩ.

 

 

Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I