Лек автомобил със смолянска регистрация е блъснал 27-годишна жена и четиримесечното й бебе на кръстовището между булевардите “Беломорски” и “Тракия” в Кърджали и избягал от мястото на произшествието. Инцидентът станал снощи в 18,45 часа, а сигналът е подаден на тел.112 от 47-годишен мъж, съобщиха от полицията. Жената е получила охлузна рана, а бебето е с фрактура на черепа и е настанено в болница. Дежурна оперативна група от РУП-Кърджали е извършила оглед на мястото на произшествието. Образувано е досъдебно производство и се издирват извършителят на деянието и автомобилът
Свидетели на инцидента твърдят, че става дума за тъмно "Пежо" със смолянска регистрация. Установен е собственикът на колата.
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I