70 фотографии от България и Гърция очакват посетители в изложбената зала на Регионалния исторически музей. Заместник-областният управител Назми Мюмюн откри в петък изложбата, която представя и творби на фотографи  от Кърджали.  
70-те фотоса участваха в конкурса „Популяризиране на красотата на трансграничната област и нейните хора". Той беше организиран  от Управляващия орган на Програмата за европейско териториално сътрудничество „Гърция – България 2007-2013", с подкрепата на Съвместния технически секретариат на Програмата и на Националния партниращ орган в България.
В него се включиха 32-ма фотографи от България и 16 от Гърция. Най-добрите 70 от тях бяха представени и в Комотини.  В Кърджали организаторите отличиха Александър Караджов от Смолян, автор на  фотоса „Есенна вълшебна приказка".


-----------------------------------------------------------------
Уникален пътеводител за планинари и туристи – виж повече тук!
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I