Нетърпелив водач на лек автомобил хвърли в паника служители бензиностанция в Смолян. Клиентът потеглил преди служителя да извади пистолета за зареждане и скъсал маркуч на газоколонка. Инцидентът е станал в четвъртък вечерта, съобщиха от полицията. На място веднага е пристигнал екип на пожарната. Благодарение на бързата и адекватна намеса на огнеборците и служителите на бензиностанцията не е допуснато  разрастване на инцидента. Екип на група „Спасителна дейност" при РДПБЗН-Смолян е оказал съдействие. Направени са били замервания с газоанализатор, които установили, че показателите са в норма.
В четвъртък около 16.45 ч. от РЦ 112 в РД ПБЗН – Смолян е получен сигнал за битов инцидент с газова бутилка - изтичане на газ в с. Оряхово, общ. Чепеларе. Причина за инцидента е небрежност при боравене с открит огън. Произшествието е ликвидирано от екип на РСПБЗН-Чепеларе, като газовата бутилка е изнесена навън, няма пострадали и унищожено имущество.
24smolian.com

Share To:

24rodopi

Post A Comment:

1 comments so far,Add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I