Кметът на Златоград Мирослав Янчев започва тур в общината с открити приемни за граждани, съобщиха от местната администрация. На тях той ще се запознае с наболели проблеми, регистрирани в по-големите населени места.
Кметът ще се срещне с жителите на Долен в понеделник от 15 часа. Срещата в Старцево е предвидена за 20 юли от 15 часа. В същия час на 27 юли Янчев ще се срещне и с жителите на село Ерма река.
Гражданите ще имат възможност директно пред кмета и експерти от Общинска администрация да поставят своите въпроси и проблеми. Изнесените приемни ще се състоят в кметствата по населените места.
24smolian.com
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I