Пожар горя в сряда  около 12.20 ч. в Неделино в местност “Качурница” в селскостопанска постройка – навес, собственост на 77-годишен мъж. Причина за пожара е: хвърлена незагасена цигара. При пожара е унищожено: стопанска постройка – навес, купи сено – 4 броя , бали сено – 60 броя, сухи треви – 5 дка.  Спасени са три сгради в близост, купи сено – 6 броя, широколистна гора – 20 дка., орехови насаждения и лозя – 2 дка. Пострадали няма. Пожарогасенето е извършено от един екип на УПБЗН – Неделино и един екип на РСПБЗН – Златоград. 24smolian.com
Share To:

24rodopi

Post A Comment:

0 comments so far,add yours

Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.


Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I