Смолянчанин направи отлична игра в „Стани богат” като се
препъна на 3 „крачки” от въпрос за 100 000 лева. Роденият в родопския град
Тeодор Фидански бе спрян от „босия Пол Маккартни”.
59-годишният отвори въпрос №12 за 10 000 лева. В
него трябваше да даде отговор на „Кой от четиримата бийтълси е бос на корицата
на албума „Аби Роуд”. Теодор заложи на
Джордж Харисън. Верният отговор обаче се оказа Пол Маккартни. Така
родопчанинът, живеещ от години в София, си тръгна с чек за 2 500 лева, на
три въпроса от финалния за 100 бона.
Смолянчанинът стигна с лекота до 12-ото стъпало в играта,
използвайки и трите си от жокера.
24smolian.com
Post A Comment:
0 comments so far,add yours
Съдържанието на 24smolian.com и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на 24smolian.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на 24smolian.com, посочване на източника и добавяне на линк към 24smolian.com.
Използването на графични и видео материали, публикувани в 24smolian.com. е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.
24smolian.comне носи отговорност за съдържанието на коментарите под публикациите.
Администраторите на блог-форума запазват правото да ограничават или блокират публикуването им. Призоваваме ви за толерантност и спазване на добрия тон.
Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I Родопи Смолян - FACEBOOK I